Tavarantarkastajayhdistys HTT ry:n hallitus vuodelle 2018-2019

Mahdollista tehtävänjakoa ei ole vielä sovittu.

  Johtokunta:        
  Arto Krootila   Puheenjohtaja  arto.krootila(at)tavarantarkastus.com  
  Pekka Laakkonen   Varapuheenjohtaja  pekka.laakkonen(at)mekplan.fi  
  Esa Perho      esa.perho(at)esaperho.fi  
  Jari Suuronen      info(at)jarisuuronen.fi  
  Jukka Itkonen      jukka.itkonen(at)optomec.fi  
  Juha Sutinen      juha.sutinen(at)finspector.fi  
  Kai Kniivilä     kai(at)kniivila.com  
  Mika Röyhkiö      info(at)pro-maalaus.fi  
  Jyrki Nykänen      jyrki.nykanen(at)kolumbus.fi  

  Toimihenkilöt:        
  Kari Vainio   Rahastonhoitaja  jauho(at)kotiportti.fi  
  Jaana Segerberg   Webmaster, jäsenrekisteri, laskutus ja tiedotus  jaana.segerberg(at)siuro.info